Beklenen Yılbaşı Buluşması

Yeni yıla birlikte gireceğiniz sevdiklerinizi karşılamak için hayalinizdeki yılbaşı sofrasını tasarlarken farklı stilleri bir arada kullanarak eklektik sunumlar yaratabilirsiniz. Doğanın desenlerinden ilhamla tasarlanan tabak setlerini sofistike kadehlerle bir arada kullanın, samimi ve sıcak bir atmosfer yakalayın. Ayrıca en güzel sofralar için yılbaşı hediye önerilerini de bulabilirsiniz.

 . 

Uzun ve keyifli yılbaşı sohbetlerinin kahkahalarla süslendiği yılbaşı sofralarının tasarımı için aradıklarınızı Beymen’lerde ve beymen.com’da bulabilirsiniz.

Sofistike Sunumlar

Ralph Lauren Home’un Bentley kristal kadeh setini L’objet’nin Fortuny platin tabak seti ile buluşturun. Gümüş tonlardaki minimal bir sunum için kusursuz bir ikili.

ralph lauren home bentley kristal beyaz şarap kadehilobjet fortuny 4lü platin tabak seti 

Yılbaşı sofranızın zarafeti her şeyden önce detaylarda gizli. Desenlerden çizgilere, stil sahibi ürünlerle zarif olduğu kadar ışıltılı bir sonuca ulaşmak elinizde.

Doğanın Desenleri

Fern & Co’nun Serengeti koleksiyonu vahşi doğanın baş kahramanlarını porselen tabaklara taşıyor. Ormanların mutlu ve özgür atmosferini yılbaşı sofranızda yakalamak için tercih edebileceğiniz bir tabak seti.

fernco 4lü serengeti collection the wild mix küçük tabak ralph lauren home kadeh

Sofranızı Ralph Lauren Home’un sade tasarımlarıyla veya pastel tonlardaki Moser kadehlerle tamamlayabilirsiniz. Renklerin enerjisi yılbaşı sofranızda fark yaratmaya hazır.

moser kadeh .  pip studio floral 3 renk 6lı 21cm kuşlu tabak seti

“Mutlu insanlar için mutlu ürünler” mottosu ile yola çıkan Pip Studio’nun mix & match temasına uygun tasarlanan ürünleri de eklektik sunumlarınıza renk katıyor.

pip studio royal 4lü porselen çay kaşığı setifernco 4lü butterfly collection büyük tabak seti

Yeni yıl gecesine geri sayım çoktan başlamışken, yapılacaklar listenizi tekrar gözden geçirmenin ve eksikleri tamamlamanın zamanı geldi. Misafirleriniz için en güzel yılbaşı yemekleri ile donatacağınız sofralarınıza dikkat çekici tasarımlarla yepyeni bir boyut katabilirsiniz. Mutlu seneler!

 

Yorum Yap